Fotografia ślubna w magicznych zakątkach Krakowa

fotografia ślubna - krakowska dorożka

We dwoje w podróż przez życie… Dla niego ona jest wyjątkowa, fantastyczna, jedyna. Dla niej on jest ucieleśnieniem marzeń. Chcą radości, smutki, wzruszenia, trudy dzielić jak w piosence „pół na pół”. Ślub ma być ich startem w niesamowitą, cudowną podróż razem przez życie. To ma być dzień wyjątkowy i niezapomniany. O wyjątkowość muszą zadbać sami, o pamięć przez lata zadba fotografia ślubna.

Szczęście, emocje, wzruszenie, radość w… obiektywie fotografa ślubnego

Dzień ślubu to nie tylko piękna suknia, złote obrączki, zaproszeni goście. To przede wszystkim ogromne emocje, które tak bardzo chcielibyśmy utrwalić na zawsze. W czasie profesjonalnych sesji ślubnych powstają zdjęcia, na których widać zewnętrzne i wewnętrzne piękno panny młodej, odbite w zakochanych oczach jej męża, jego czar, którym urzeka w tym dniu swoją żonę, wzruszenie bliskich. Te krótkie, ulotne chwile, które dobry fotograf ślubny potrafi wychwycić.

Gród Kraka zaprasza nowożeńców – wspaniała fotografia ślubna w magicznym miejscu

Te wyjątkowe momenty jeszcze lepiej wydobyć, gdy w tle są niebanalne, piękne miejsca. A takich wyjątkowo dużo jest w Krakowie i okolicach, bo Kraków kocha nowożeńców. Po co trzymać w rękach sztuczne gołębie – symbole miłości, gdy na Rynku Głównym one tak chętnie otoczą młodą parę? A jak wspaniale będą się prezentować w tle bukiety krakowskich kwiaciarek? Na tych, którzy marzą o królewskiej oprawie ślubu czeka wspaniały Wawel – cudowne tło dla tej niezwykłej sesji. A może chcielibyśmy mieć na naszych zdjęciach niezwykłego gościa – smoka wawelskiego, który z pewnością wzbudzi śmiech osób, które te zdjęcia będą oglądać.

fotografia ślubna przedstawiająca druhny

Dla miłośników przyrody i natury Kraków też oferuje ciekawe propozycje zdjęć w pięknych plenerach. Planty, Błonia, czyli największe obszary zielone w Krakowie czekają na młode pary. Fotografia ślubna w tych miejscach jest bardzo popularna i każdego słonecznego dnia można tutaj spotkać nowożeńców w towarzystwie fotografa ślubnego. Dlaczego? Ponieważ można tu robić zdjęcia ślubne na tle przepięknej zieleni bez dodatkowych opłat wymaganych czasem w innych miejscach. A może młoda para uda się na Bulwary Wiślane? Dobry fotograf ślubny utrwali romantyczny spacer, splecione dłoni z połyskującymi na nich obrączkami lub chwile szczęścia, gdy młodzi siedzą na jednej z ławeczek.

Dobry fotograf ślubny… i zawsze będziesz pamiętać ten dzień

Fotografia ślubna niech zawsze przypomina o tym niezwykłym dniu, a sesje ślubne w Krakowie będą nie tylko okazją do zrobienia zdjęć, ale także niesamowitą przygodą.

W tym miejscu serdecznie polecamy usługi Bartka Dziedzica – Dobry Fotograf Ślubny Kraków – specjalisty w krakowskiej branży fotografii ślubnej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *