Zastosowanie zegarów ściennych we wnętrzach nowoczesnych

duzy zegar scienny 12

Dodatki, które posiadamy w mieszaniach, mają ogromny wpływ na wystrój. Zegary mogą być ciekawymi dodatkami do wnętrza. Duże, monumentalne zegary, wykonane techniką rzeźbiarską będą z pewnością doskonałym elementem dekoracyjnym i prestiżowym dla każdego domu, mieszkania, czy wnętrza użyteczności publicznej.

duzy zegar scienny 08

Artysta Jarosław Kukowski stworzył piękne zegary, będące instalacjami artystycznymi, które są w całości wykonane przez surrealistę z odpowiednio dobranych materiałów, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Te wykonane z pasją działa były wystawiane w galeriach sztuki oraz licznych muzeach. Prezentowały je m.in. Muzeum Narodowe Zachęta w Warszawie, Muzeum Diecezjalne w Pelplinie, Muzeum Realizmu Magicznego w Wiśle, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

duzy zegar scienny 12

Teraz zdobić one mogą również wnętrza Twojego domu, mieszkania lub biura. Zdecydowanie zegary ścienne są czymś unikatowym i całkowicie wyjątkowym na tle wielu popularnych wytworów masowej produkcji. Duże zegary ścienne do salonu czy też zegary ścienne wiszące, czy też zegary loft to jedne z wielu propozycji od artysty, którego twórczość doceniono i prezentowano w wielu galeriach i muzeach już poza granicami naszego kraju. Wybranie takiego zegara do swojego domu czy też do biura to zdecydowany krok w kierunku z jednej strony nowoczesności i oryginalności, ale przede wszystkim zbliżenie się do sztuki i obcowanie z nią w jeszcze większym aniżeli do tej pory zakresie.

duzy zegar scienny 09

Zegary te to doskonały warsztat rzeźbiarski, malarski, znakomite odwzorowanie najdrobniejszych nawiązujące do antyku detali, ale przede wszystkim w pełni działający mechanizm, który również swoimi zasadami działania nawiązuje do epoki, z której odtworzono zegar. Nie jest to więc jedynie imitacja zegara antycznego, ale faktycznie dokładnie tak samo działający zegar jak za tamtych czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *