Escape game – rozrywka jakich mało!

ciekawa rozrywka - escape game

W życiu ważnych jest parę spraw. Jedną z nich jest oczywiście rozwój zawodowy, inną, chyba nawet ważniejszą, jest dbanie o odpowiednie relacje z naszymi bliskimi. Niekiedy jednak zdarza się, że w codziennym natłoku obowiązków, ciężko nam wygospodarować czas na spotkanie. Szczególnie dzieje się tak wtedy, gdy spotkanie okazuje się być nudną rozmową, na której wszyscy są zmęczeni i tak naprawdę nie mają o czym rozmawiać. Zatem warto wnieść do spotkania ze znajomymi powiew rozrywki, takim będzie escape game podczas której możemy pobyć ze znajomymi i świetnie się zabawić.

Escape game jest zatem idealna alternatywą dla nudnych spotkań przy kawie. Moim zdaniem zainwestowanie właśnie w escape room, czyli pokój zagadek jest super pomysłem, który spodoba się wielu osobom. Wystarczy zorganizować spotkanie kilku znajomych, zarezerwować pasujący nam termin w odpowiednim miejscu i uzbroić się w dobry humor.

ciekawa rozrywka - escape game

Pokój zagadek nie dosyć, że wyzwala w nas kreatywność, zmusza do myślenia to jeszcze pozwala na oderwanie się od rzeczywistości, codziennych zmartwień. Nasza uwaga skupi się na rozwiązywaniu zagadek, wspólnym szukaniu poszlak, łamaniu kodów. Ponadto oprócz wspaniale spędzonego czasu, możemy po udanej zabawie udać się do jakiejś restauracji na drinka, czy obiad. Podczas kolacji z pewnością będziemy dalej analizować całą grę, co pozwoli nam na przyjemne i owocne spędzanie czasu.

Jeśli nadal nie jesteśmy przekonani do tego typu zabawy, popytajmy wśród znajomym, a z pewnością usłyszymy niejednokrotnie, że jest to wspaniały pomysł. Gdy Twoim miastem jest Kraków to na escape game możesz wybrać się do www.Lostroom.pl mieszczące się w centrum Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *