Znajdź dostawcę okien z twoje-okna

okna

Pracujemy na rzecz klientów, którzy chcą kupić okna do swoich mieszkań czy firm. Wspieramy instytucje w zakupie stolarki okiennej. Wejdź do nas na stronę i wypełnij formularz. To był pierwszy krok po twojej stronie. Kolejny zrobimy już razem. Pomożemy ci wybrać dostawcę okien i wybrać dla ciebie okna, które będą pracowały u ciebie przez długie lata. Jako, że chcemy dotrzeć ze swoją ofertą handlową do szerokiego grona odbiorców, w asortymencie mamy również okucia okienne, które nie są już sprzedawane przez ich producentów. W produkowanych przez nas oknach i drzwiach balkonowych stosujemy nowatorskie rozwiązania, jakie występują w produkcji szyb zespolonych. Oferujemy kompleksowy zakres usług na każdym ich etapie – startując od wyboru wyrobu, poprzez pomiary do montażu końcowego.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu

Gwarantuje naszym odbiorcom komfort użytkowania zakupionych elementów i w pełni pozwoli wykorzystywać ich plusy. Montażem stolarki okienno-drzwiowej zajmujemy się od 2004 roku. W tym okresie realizowaliśmy zamówienia na terenie Polski w każdym województwie. Branża stolarki otworowej i technik osłonowych jest prężnie rozwijającą się dziedziną i dlatego też kładziemy znaczny nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Odbiorcom dogodne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Jesteśmy ambitni. Nie dziwi zatem fakt, że nasza wydajność sięga tysięcy jednostek okiennych rocznie. Okna pcv to jakość w rynkowej cenie. Konserwacja tego rodzaju okien nie jest uciążliwa, ale nie można o niej zapomnieć, jeżeli stolarka ma być niezawodna przez długie lata. Okleiny mogą być stosowane zarówno w jednostronnym, jak i dwustronnym wykończeniu profili. Staramy się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gdzie kupić okna?

Nasze okna oraz drzwi są odporne i wytrzymałe, dzięki czemu nie niszczą się pod działaniem wody, zimna czy innych czynników pogodowych. Sposób instalacji uzależniony jest od charakterystyki materiałów, z których został wykonany budynek oraz jego usytuowania. Posiadamy certyfikaty markowych firm, potwierdzające znajomość ich produktów. Braliśmy również udział w szkoleniach ofertowych a także dotyczących ciepłego montażu. Zapewniamy wysoką jakość, przyjazne ceny i sprawne wykonanie usług. Pamiętamy, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i stylowe, ale także stosunkowo lekkie, więc dają możliwość montażu wielu skrzydeł jednocześnie, nie obciążając przy tym konstrukcji budynku. Jeżeli niewłaściwie wybierzemy, możemy w przyszłości ponosić dodatkowe koszty związane z eksploatacją budynku. A tego przecież byśmy nie chcieli.

twoje-okna

Okna aluminiowe są bardzo szczelne oraz proste w użytkowaniu dzięki nowoczesnym systemom profili. Inaczej mówiąc mamy wszystko dla mieszkania. Okna plastikowe produkowane przez producentów z którymi pracujemy nie wymagają tak budżetowych zabiegów renowacyjnych ale nie są też wolne od konieczności dbania o nie. Nasza oferta sprzedażowa nie ogranicza się wyłącznie do handlu, w zakres naszych usług wchodzi oczywiście również transport, montaż oraz inne prace budowlane, wszystko co niezbędne do profesjonalnego wykonania nawet trudnych realizacji. Proponujemy 7 lat gwarancji. Przez ten okres twoje-okna naprawi drzwi oraz okna swojej produkcji. Porównaj ceny okien z http://twoje-okna.comAby spełnić potrzeby klientów wytwarzamy stolarkę aluminiową o klasie antywłamalności RC2 i RC3. Nieszczelne okna, przez które wieje wiatr, skrzydło uszkadzające ościeżnice, ciężko poruszająca się klamka, upychane na siłę skrzydło to tylko część ze skutków braku regularnej regulacji oraz konserwacji stolarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *