Przypinamy, przyszywamy reklamę!

przypinki zrealizowane na zamowienie przez ButtonFly

Przypinki reklamowe, badziki i małe plakietki to zawsze fajna i oryginalna forma reklamy. Dzieci lubią przypinać sobie kolorowe przypinki do ubrań, lubią robić to też dorośli a przypinki reklamowe nadają się do tego jak najlepiej.
Małe okrągłe broszki z treścią reklamową lub logo danej firmy to ciekawa propozycja informacji o danym evencie, danej imprezie lub danym produkcie. To fajna pamiątka z jakiegoś wydarzenia.

Zdarza się nawet, że ludzie zbierają badziki reklamowe i mają całą kolekcję określonych przypinek. Kolekcje takie przypinają sobie na ściany na zasłony i zbierają je dalej, biorąc przy tym udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach i imprezach.

Czasami plakietki to haftowane naszywki, najczęściej plakietki harcerskie są naszywane na mundur wtedy kiedy harcerze czy harcerki zdobywają poszczególne sprawności. Plakietki są kolorowe i przedstawiają różne symboliczne przedmioty.

przypinki zrealizowane na zamowienie przez ButtonFly

Przypinamy, przyszywamy bo lubimy to robić, lubimy się zdobić i lubimy kolorowe badziki w formie agrafek. Dostajemy je w miejscu każdej imprezy i odczytujemy na nich później pamiątkowe daty przypominające nam o wydarzeniu, w którym braliśmy czynny udział.

Producenci reklamowych przypinek jak – ButtonFly z Krakowa – produkują wyroby te w jak najwyższej jakości, takie które łatwo się nie ścierają a ich grafika nie blednie pod wpływem UV. Produkują nie tylko badziki reklamowe, przypinki reklamowe ale także proponują magnesy na lodówkę z podobną lub taką samą treścią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *