cwiczymy z trenerem personalnym

Od jutra ćwiczę! Biorę się za siebie! No przecież muszę wreszcie coś ze sobą zrobić! Pewnie wielu z nas powtarza sobie jak mantrę tego typu slogany. Mało kto jednak ma na tyle samozaparcia i silnej woli, aby nie rzucić obietnic w kąt. Mało kto realizuje tego typu postanowienia na dłuższą metę. Kilka dni, może tydzień, czasem miesiąc? Zwykle szybciutko zapominamy o tym, co sami sobie obiecaliśmy i postanowiliśmy. Czy jest na to jakieś lekarstwo? Sposób na realizację celów i postanowień? Co powiecie na trening personalny?

cwiczymy z trenerem personalnym

Podjęcie współpracy z personą określaną jako trener osobisty może śmiało być strzałem w dziesiątkę. Przed sobą łatwo jest się usprawiedliwić. Zawsze znajdziemy wymówkę. Od jutra, nie taka pogoda, nie mam siły, a przecież nie jest jednak ze mną aż tak źle… Powodów na zawołanie wymyślimy na pęczki. Ba, kreatywność lenia bardzo często nie zna granic. Tylko wyobraźnia je powstrzymuje. Kiedy jednak już nawiążemy współpracę z trenerem osobistym, możemy otrzymać zastrzyk pozytywnych emocji, w pakiecie z ćwiczeniami, odpowiednio dobraną dietą, motywacją i przykładem osoby, z której możemy czerpać wskazówki pełnymi garściami.

Trening osobisty to doskonały sposób zarówno na odpowiedni poziom motywacji jak i efektywne ćwiczenie, dające rezultaty o jakich ciągle marzymy. Wystarczy słuchać trenera personalnego oraz stosować się do jego zaleceń i planów treningowych. Jak już wpadniemy w pozytywne nawyki, droga do polepszenia własnego ja będzie dużo prostsza i przyjemniejsza. Nikt za nas tego nie zrobi. Ale dobry trener może mocno pomóc.
Spróbujcie tutaj: https://fitnow.pl/ – Trener Personalny w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *