Ciesz się własnymi przypinkami reklamowymi

przypinki idealnym gadzetem reklamowym

Przypinki to gadżety znane od dawien dawna. Ich dostępność jest bardzo szeroka, a cena często zachęcająca do zakupu. Produkty te można oczywiście kupić pod postacią gotowych wzorów, ale znacznie lepszą alternatywą jest sięgnięcie po własne przypinki, czyli stworzenie indywidualnego projektu graficznego, który zostanie umieszczony na przypinkach. To sposób na personalizowane gadżety reklamowe czy pamiątki.

Przypinki reklamowe już za złotówkę!

Takie przypinki z własnym nadrukiem nie wiążą się ze zbytnio dużym kosztem. Pewnie, że jak chcemy zamówić jedną sztukę, to koszt za nią będzie pewnie w okolicach pięciu złotych, ale jak zamawiamy przypinki reklamowe by oprzeć na nich częściowo kampanię marketingową, to zazwyczaj sięgamy po większe ilości. Na przykład tysiąc sztuk, a przy takim zamówieniu koszt jednej przypinki będzie już znacznie bliżej złotówki niż pięciu złotych. Od czego zależy cena przypinki? Oprócz wspomnianego poziomu zamówienia, także od wielkości czy typu przypinki, o czym będzie w kolejnych akapitach.

Jaki rozmiar przypinki na zamówienie?

Znaczną większość tego rodzaju gadżetów stanowią okrągłe przypinki. Jak spojrzymy w ofertę jednego z producentów, to znajdziemy tak produkty o następujących średnicach: 25mm, 38mm, 50mm, 59mm, 75mm. Innym kształtem jaki możemy wybrać jest jedna wielkość prostokąta. Okrągłe buttony w innych firmach dostępne są w podobnych rozmiarach – różnice są dosłownie liczone w milimetrach. Spotkać jednak można też opcje kwadratowe czy w kształcie serca. Oczywiście im większy znaczek, tym wyższa cena. I im bardziej nietypowy kształt, tym droższa przypinka.

Jakie typy przypinek mamy do wyboru?

Tutaj także klient ma w czym wybierać. Akapit ten dotyczy odwrotu przypinki, który wcale nie musi być wyłącznie zwykłą agrafką. Ta opcja jest oczywiście najtańszą. Jednak dla wymagających klientów znajdzie się wiele innych możliwości, jak magnes czy krokodylek (żabka). Są też produkowane na zamówienie przypinki z przyssawką do szyby czy lustra oraz przypinki z brelokiem. Inne typy, to można powiedzieć gadżety przydatne każdego dnia, czyli przypinka lusterko lub otwieracz. Pierwsza spodoba się paniom, a druga panom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *